)

لذت یک شب به یاد ماندنی در یک باغ عروسی مجلل

مراسم عروسی و شیرینی ها و استرس های خاص خودش برای هر عروس و دامادی اتفاق خواهد افتاد. شما می توانید مراسم عروسی تان را در یک محیط آرام و بدون استرس و در یک باغ عروسی مجلل برگزار کنید و با یک برنامه ریزی دقیق برای خدمات و تشریفات مختلف مراسم عروسی تان، استرس های این روز از بین ببرید. ما در ادامه می خواهیم به همین موضوع پرداخته و شما را در این زمینه راهنمایی کنیم.

لذت یک شب به یاد ماندنی در یک باغ عروسی مجلل 

خدمات مجالس عروسی

تشریفات و خدمات مجالس عروسی بسیار متنوع و ریز و درشت می باشند. افرادی که به دنبال مراسم های مجلل هستند، معمولاً تمایل دارند از همه ی خدمات مجالس عروسی استفاده کنند. البته برخی نیز برعکس فقط انجام برخی از خدمات اصلی مجالس عروسی را لازم می دانند. البته باید به نظر هر دو احترام گذاشت. به همین خاطر ما بر آن شدیم تا خدمات و مجالس و باغ عروسی را به طور کامل در اختیار شما عروس خانم ها و آقا داماد ها قرار دهیم تا به دلخواه خود و بر اساس نظرات خود و خانواده خدمات و تشریفات مراسم و باغ عروسی را انتخاب کنید. خدمات اصلی که می بایست انتخاب شوند شامل انتخاب باغ عروسی و مکان برگزاری مراسم، خدمات پذیرایی از مهمان ها، شام عروسی، اجرای موسیقی می باشد. اما خدمات دیگری که می توانیم در اختیارتان قرار دهیم و انتخاب آن از سوی شما کاملاً اختیاری می باشد، شامل گروه فیلم برداری و عکاسی، اجرای زنده، انتخاب لباس عروس و داماد، گل آرایی و سفره آرایی، تزئین ماشین عروس و داماد، اجاره ماشین عروس و داماد، آرایشگاه عروس و داماد و آموزش رقص عروس و داماد و .... می شود. شما به دلخواه خود می توانید این امکانات را انتخاب کنید.

خدمات مجالس عروسی 

گروه فیلم برداری و عکاسی در باغ عروسی

یکی دیگر از کار هایی که باید در شب عروسی و در باغ عروسی و پیش از آن انجام دهید، ضبط کردن خاطراتی است که شاید سال ها بعد از دیدن آن شگفت زده شوید. ما آماده همکاری با گروه فیلم برداری و عکاسی حرفه ای از بهترین های این کار را داریم. مراسم فیلم برداری شما می تواند از چند روز قبل از مراسم اصلی شروع شود و از کار های آماده سازی عروسی تان فیلم برداری شود. روز عروسی نیز پیش از رفتن عروس و داماد به باغ عروسی در حین رفتن به آرایشگاه و گل کاری و تزئین ماشین و انتخاب جواهرات نیز گروه فیلم برداری با شما همراه خواهند بود. همچنین در مهم ترین بخش عروسی که در باغ عروسی انجام می شود هم مراسم فیلم برداری و عکاسی به طور کامل توسط فیلم برداران ما اجرا خواهد شد. حتی پس از مراسم نیز برای بدرقه عروس و داماد گروه فیلم برداری همراه شما خواهند بود و خاطرات دل انگیز شما از مراسم عروسی را ثبت خواهند کرد.

گروه فیلم برداری و عکاسی در باغ عروسی 

گروه موسیقی و اجرای زنده در باغ عروسی

یکی از جذاب ترین برنامه های شب عروسی در باغ عروسی و باغ تالار اجرای زنده موسیقی های شاد توسط نوازندگان زبردست می باشد. ما تمام تلاش مان را خواهیم کرد تا شبی استثنایی را برای شما رقم بزنیم. به همین خاطر از بهترین نوازندگان و خوانندگان دعوت می کنیم تا در مراسم شما شرکت کرده و با اجرای زنده موسیقی شادی و لذت را به مجالس شما هدیه کنند. البته در این مورد نیز شما می توانید از پذیرفتن این امکانات و اجرای زنده نیز اجتناب کنید و خودتان مسئولیت این بخش را برعهده بگیرید. اما ما باز هم نهایت تلاش مان را برای برگزاری یک مراسم خیلی خوب و شاد و به یاد ماندنی برای شما خواهیم کرد.

گروه موسیقی و اجرای زنده در باغ عروسی 

پذیرایی از مهمانان در باغ عروسی

پذیرایی از مهمان ها و تهیه و تدارک دیدن شام عروسی یکی از کار هایی است که خانواده ها اصرار دارند تا بسیار آبرومندانه و با کیفیت انجام شود. در این مورد اصلاً نگران نباشید ما می توانیم شام عروسی را در آشپزخانه اختصاصی باغ عروسی تدارک ببینیم و یا اگر شما تمایلی به این کار نداشتید، می توانیم شام عروسی را از بهترین رستوران های شهر و آشپزخانه های موجود در شهر سفارش دهیم. البته این نکته را بهتر است بگوییم که کیفیت غذای باغ عروسی بسیار بالا بوده و تحت نظارت شما و کارشناسان تغذیه طبخ خواهد شد و به هیچ وجه لازم نیست دغدغه ی این موضوع را داشته باشید.

دیگر خدمات و تشریفات عروسی

خدمات دیگری نیز ممکن است در مراسم عروسی انجام شود که در این جا نمی توان به همه ی آن ها پرداخت و درباره ی همه ی این موضوعات صحبت کرد. یکی دیگر از خدماتی که می توانیم در مراسم تان ارائه کنیم، آموزش رقص های دو نفره و تک نفره به عروس و داماد می باشد که طی چند جلسه پیش از مراسم اصلی در باغ عروسی انجام خواهد شد. علاوه بر این شما می توانید خرید های عروسی و خرید جواهرات مورد نیاز تان را از بهترین طلافروشی ها و جواهرسازی های پیشنهادی ما انجام دهید. در این طلافروشی ها قیمت بسیار منصفانه بوده و اجرت طلا بسیار کم تر اخذ خواهد شد. تنوع جواهرات نیز بسیار بالا است و شما می توانید طلای مورد نیاز خود را پیش از مراسم عروسی از این مراکز خریداری کنید.

/a>