)

توضیحات کامل در مورد شمع آرایی مجالس

شمع آرایی یکی از زیباترین و لوکس ترین تزییناتی می باشد که از زمان های بسیار قدیم تا به امروز مورد توجه اشراف زاده ها و عموم مردم واقع شده است. انواع مختلفی از تزیین شمع با قیمت های مختلف وجود دارد که با توجه به بودجه و سلیقه ی خود می توانید مدلی از آن ها را انتخاب کرده و مجلس خود را با شکوه تر برگزار کنید.


شمع آرایی مجالس

شمع و شمع آرایی در اروپای باستان از مهم ترین تزیینات برای انواع مراسم های سلطنتی و اشرافی به شمار می رفته و مردمان آن زمان اعتقاد داشتند که استفاده از شمع و شمع آرایی باعث القای انرژی مثبت می شود. کم کم استفاده از شمع آرایی در کشور ما نیز رواج پیدا کرد و در تمام مراسم های تشریفاتی و سلطنتی از شمع استفاده کردند و حتی جا شمعدانی های بسیار متنوع و شیکی نیز ساخته شد که شمع ها در آن جای بگیرند.

باید به این موضوع اشاره کرد که در گذشته استفاده از تزیینات شمع آرایی فقط مختص اشراف زادگان و طبقات ثروتمند بود. ولی رفته رفته و با گذشت زمان و از بین رفتن فاصله ی طبقاتی، مردم عادی نیز از این تزیین استفاده کردند و امروزه شاهد این هستیم که مردم با هر طبقه ای به راحتی می توانند از شمع جهت زیباتر و رمانتیک تر شدن مراسم های خود استفاده کنند. شما می توانید شمع آرایی را در مراسم عروسی که در تالار برگزار می شود، در مهمانی های باشکوهی که در منزل یا باغ صورت می گیرد، در سفره ی عقد و حتی مراسم های عزاداری و غیره مشاهده کنید.

شمع آرایی

دیزاینی لوکس با شمع آرایی

شمع آرایی بهترین و پر طرفدارترین وسیله برای تزیین می باشد که امروزه می توان انواع مختلفی از رنگ و نوع شمع ها را در ویترین های فروشگاه پیدا کرد. دیزاینی لوکس با شمع آرایی از پر تقاضاترین نوع تزیین بوده و از نظر بسیاری از مردم، شمع آرایی زیباتر و به صرفه تر از گل آرایی می باشد و شاید همین موضوع باعث پر طرفدارتر شدن آن شده است. شما می توانید دیزاینی بسیار لوکس و شیک و یک مراسم بسیار رویایی با شمع داشته باشید.

در واقع دیگر نیاز به هزینه های بالا برای ایجاد مکان های مجلل نیست. شما می توانید با استفاده از شمع های مختلف با رنگ ها و سایزهای متنوع، فضا را به شمع آرایی لوکسی مزین کنید تا مراسمتان از زیباترین مراسم ها باشد. امروزه شمع های با عمر طولانی ساخته اند که هر شمع می تواند برای مدت ها روشن مانده و دود آن نیز به سلامتی شما آسیب نمی رساند. این نوع شمع ها را می توانید از تمام فروشگاه ها و مغازه های تزیینی تهیه و خریداری کنید.

شمع آرایی

تأثیر شمع آرایی

همانطور که در بالا هم اشاره شد، تأثیر شمع آرایی در دیزاین فضا بسیار زیاد و مثبت می باشد. شمع با داشتن ماده پارافین می تواند عناصر و انرژی مثبت زیادی را آزاد کرده و آرامش خاصی را نصیب افراد و محیط پیرامون کند. نور شمع بسیار رمانتیک بوده و در حین روشنایی می تواند چشم انداز بسیار شگفت انگیزی را داشته باشد. شما می توانید در سفره ی عقد یا مراسم عروسی شمع آرایی بسیار شیکی را داشته و از انرژی مثبت آن نیز بهره مند شوید.

برای جایگیری شمع ها می توانید از جا شمعی های کریستال و برنج استفاده کنید که زیبایی تزیین شمع آرایی را دو چندان خواهند کرد. هم چنین می توانید جا شمعی های خود را روی پارچه های ساتن یا ترمه بگذارید که این مورد نیز تاثیر زیادی را در زیبایی شمع آرایی شما خواهد داشت.

شما می توانید برای راحتی کار از مؤسسه خدمات مجالس که این کار و کارهای تزییناتی انجام می دهند، بخواهید تا نمونه کارهای خود را به شما نشان داده و شما نیز با توجه به علاقه ی خود یکی از این موارد را انتخاب کنید. البته می توانید مدل دلخواهتان را نیز ارائه دهید تا طبق خواسته ی شما تزیین کنند. شمع آرایی همراه با گل آرایی نیز بسیار مورد توجه قرار می گیرد که این مورد کاملاً سلیقه ی شخصی می باشد و به بودجه ی شما بستگی دارد.

شمع آرایی

انواع مدل تزئین با شمع آرایی

انواع مدل تزیین با شمع آرایی بسیار زیاد می باشد و شما می توانید مدل های بسیار سنتی و شیک و فانتزی را در کاتالوگ ها و مجله ها و در سایت های اینترنتی مشاهده کنید. برخی از افراد مدل های ساده و شیک را بیشتر می پسندند. با توجه به نوع و مکان مراسم، انواع مختلفی از مدل های شمع آرایی وجود دارد که شما می توانید با توجه به آن ها و قیمت شمع آرایی مربوطه، یکی از این مدل ها را انتخاب کنید. مطمئناً شمع آرایی که بر سفره عقد حاکم است، متفاوت از مراسم مهمانی، عروسی یا عزا خواهد بود.

شمع آرایی

هزینه‌ شمع آرایی

هزینه ی شمع آرایی به عوامل متعددی بستگی دارد که از جمله ی آن می توان به نوع و مدل تزیین، جنس شمع استفاده شده، سایز و تعداد شمع های مورد استفاده، نوع شمعدانی و غیره اشاره کرد که هر کدام از این موارد در تعیین قیمت تزیینات شمع آرایی مؤثر خواهد بود. شما می توانید با توجه به بودجه ی خود مدل مناسب را انتخاب کرده و مجلس خود را شیک و زیباتر کنید. 

/a>