)

هر آنچه لازم است درباره کالسکه عروسی بدانیم

امروزه زوج‌های جوان به دنبال راه‌هایی برای خاص‌تر برگزار کردن مراسم عروسی خود هستند و همیشه با پدیده و موضوعی جدید در این رابطه مواجه می‌شویم.  ورود عروس و داماد با کالسکه عروسی به مراسم می تواند شبی به یا ماندنی را برای همه رقم زده و خاطره ساز شود .یکی از این نواوری ها استفاده از کالسکه عروسی برای ورود عروس و داماد به مجلس عروسی می‌باشد. و اگر علاقمند به داشتن اطلاعاتی در این زمینه هستید با ما همراه باشید.

کالسکه عروسی

حتماً برای شما هم پیش آمده که دیده و یا شنیده باشید که در فلان عروسی عروس و داماد با کالسکه و یا بالن وارد محل برگزاری جشن عروسی خود شدند. این شیوه‌های ورود که به تازگی مرسوم شده و طرفداران خود را نیز دارد می‌تواند گزینه مناسبی برای عروسی متفاوت با سایر عروسی‌ها بوده و هیجان خاصی را برای میهمانان و عروس و داماد داشته باشد. استفاده از کالسکه عروسی که با لوازم و گل‌های زیبا تزیین شده است می‌تواند شکوه خاصی به مراسم داده و خاطره‌ای به یاد ماندنی را برای شرکت کنندگان در این مراسم بسازد. امروزه کالسکه عروسی جای ماشین‌های مجلل و گران قیمت را گرفته و به عنوان آیتمی جدید در لیست خدمات ارائه شده توسط تشریفات مجالس قرار دارد.

کالسکه عروسی

انتخاب کالسکه عروسی

کالسکه عروسی که شما می‌توانید برای مراسم عروسی خود انتخاب کنید معمولاً از جنس فرفورژه بوده و با استفاده از روش‌های متفاوتی تزیین می‌شود. شما می‌توانید بسته به سلیقه خود تزیینات به کار رفته در کالسکه عروسی را انتخاب کنید. می‌توانید از گزینه تزیین با گل‌های زیبا و هماهنگ با گل آرایی مراسم عروسی خود استفاده کرده و یا با استفاده از چراغ‌های رنگارنگ کالسکه عروسی زیبایی داشته باشید. کالسکه ها معمولا با استفاده از اسب‌هایی سفید رنگ حمل شده و منظره تماشایی و زیبایی را می‌سازند. حمل کالسکه با اسب‌هایی سفید رنگ منظره رویایی و تماشایی را برای شما خلق خواهد کرد که با ثبت این لحظات با شکوه آن را برای همیشه ماندگار می‌کنید. و جشن عروسی متفاوت با سایر مراسم ها خواهید داشت.

کالسکه عروسی

اجاره کالسکه عروسی در تهران

اگر تصمیم گرفتید که برای ورود به مراسم عروسی خود از کالسکه استفاده کنید می‌توانید با مراجعه به مراکزی که امور مربوط به برگزاری مجالس و تشریفات عروسی را برعهده دارند نسب به کرایه کالسکه عروسی خود اقدام کنید. در مراکز تشریفات مجالس شما را با نکات مهم و مواردی که در رابطه با اجاره کالسکه باید بدانید آشنا کرده و اطلاعات مورد نیاز را در اختیارتان قرار می‌دهند. همان گونه که می دانید تردد کالسکه در داخل شهر ممنوع بوده و امکان پذیر نمی‌باشد به همین خاطر برگزار کنندگان مجالس عروسی تمهیداتی را لحاظ می‌کنند تا شما بتوانید مسیری را در نزدیکی محل برگزاری مراسمتان از کالسکه عروسی استفاده کنید. و با این وسیله رویایی به محل جشن خود وارد شده و مهمانانتان را شگفت زده کنید.

کالسکه عروسی

نکات قابل توجه در مورد کالسکه عروسی

معمولاً چون جشن عروسی در شب برگزار می‌شود باید مسیری را که کالسکه  از آن عبور می‌کند چراغانی کرده تا جلوه زیبایی داشته باشد.
سنگ فرش کردن محل عبور کالسکه عروسی نیز در زیباتر جلوه کردن این امر تأثیر داشته و منظره زیبایی را در عکس‌ها و فیلم برداری مراسم عروسی شما خلق می‌کنند.
حتماً از اسب‌هایی به رنگ سفید و تمیز برای حمل کالسکه عروسی استفاده کنید.
سعی کنید مقداری از مسافتی را که قرار است با کالسکه عروسی طی کنید خودتان راندن آن را بر عهده بگیرید تا خاطره‌ای خوش برایتان باشد.
معمولا از افرادی ماهر برای راندن کالسکه کمک گرفته می شود سعی کنید که این افراد ظاهری مناسب داشته باشند و بتوانید نوعی همخوانی و تناسب  بین کالسکه ران خود و مراسمتان به وجود بیاورید.

 
/a>