)

از یک موسسه برگزاری مجالس عروسی چه انتظاراتی باید داشته باشیم؟

نحوه برگزاری جشن عروسی برای زوج های جوان بسیار اهمیت دارد زیرا می تواند خاطره ای خوب را برای آنها و اطرافیان رقم بزند. امروزه برای صرفه جویی در وقت و هزینه بسیاری از زوج ها از موسسه برگزاری مجالس عروسی برای انجام کارهای مراسم عروسی استفاده می کنند. اما برخی از افراد با وظایف این موسسات آشنایی ندارند و برای همین ممکن است از سوی موسسه برگزاری مجالس عروسی که انتخاب نموده اند، کم کاری صورت گیرد یا زوج ها انتظار بیشتری را داشته باشند. به همین منظور و برای آشنایی با وظایف یک موسسه برگزاری مجالس عروسی، با این مقاله همراه شوید.

وظایف یک موسسه برگزاری مجالس عروسی در قبال مراسم عروسی

یک موسسه برگزاری مجالس عروسی خوب، وظایف خود را به خوبی می داند و سعی می کند که آنها را با بهترین نحو انجام دهد. برخی از وظایف یک موسسه برگزاری مجالس عروسی، در ذیل آمده است.

اولین نکته ای که یک موسسه برگزاری مجالس عروسی به آن دقت می کند این است که با توجه به سلیقه عروس و داماد و مبلغی که برای مراسم عروسی در نظر گرفته اند، پیشنهاداتی را جهت برگزاری مراسم عروسی به آن ها می دهد.
انتخاب باغ یا تالار برای برگزاری جشن عروسی از دیگر وظایف یک موسسه برگزاری مجالس عروسی است. انتخاب باغ یا تالار بر اساس میزان بودجه و تعداد مهمان های مراسم است.
گل آرایی، سفره عقد، گل آرایی جایگاه عروس و داماد و ماشین عروس نیز از وظایف موسسه برگزاری مجالس عروسی است.
انتخاب یک گروه موسیقی نیز از وظایف این موسسات است.
انتخاب یک گروه برای فیلمبرداری از مجالس و آتلیه عکسبرداری نیز از دیگر وظایف این موسسات است.
برای معرفی مکانی حرفه ای جهت تهیه کارت عروسی و کرایه ماشین عروس نیز می توانید روی این موسسات حساب کنید.
معرفی یک قنادی حرفه ای برای تهیه کیک عروسی و کترینگ برای تهیه و سرو غذا، شیرینی، میوه و ... نیز از وظایف یک موسسه برگزاری مجالس عروسی است.

سالن عروسی

وظایف یک موسسه برگزاری مجالس عروسی در قبال عروس و داماد

پس از مشخص شدن و برنامه ریزی کارهای  مراسم عروسی توسط موسسه، باید برای کارهای شخصی عروس و داماد نیز برنامه ریزی های لازم انجام شود. از جمله وظایف موسسه برگزاری مجالس عروسی در قبال عروس و داماد، می توان به موارد ذیل اشاره نمود.

انتخاب مزون جهت تهیه لباس عروس و داماد
انتخاب آرایشگاه عروس و داماد
انتخاب دسته گل عروس

انتخاب باغ عروسی

اگر قصد انتخاب یک باغ عروسی دارید مطمئن شوید که موسسه تشریفات عروسی که انتخاب می کنید با بهترین باغ های عروسی شهر تهران همکاری کند و شما بتوانید از میان گزینه های متنوع و مناسب باغ عروسی مورد نظرتان را انتخاب کنید.برگزاری مراسم عروسی در باغ عروسی مزایای بسیاری دارد که یک موسسه تشریفات مناسب تمام ویژگی های برگزاری مراسم در باغ عروسی را برای شما بیان خواهد کرد. از این رو در انتخاب باغ عروسی شکی به دل خود راه ندهید و برای انتخاب بهترین باغ عروسی بیشتر تحقیق کنید تا زیبا ترین شب زندگیتان را در یکی از زیبا ترین مکان ها برگزار کنید.

تالار عروسی

نکات مهم در عقد قرارداد زوج با موسسه برگزاری مجالس عروسی

در عقد قرارداد میان عروس و داماد و موسسات برگزاری مجالس عروسی باید به نکاتی دقت کرد. اطلاعات شخصی را درست وارد کنید تا موسسه به راحتی به شما دسترسی داشته باشد. نکته ای که خیلی مهم این است که اگر در منوهای پیشنهادی موسسه تغییری ایجاد می کنید، مثلا غذایی یا میوه ای را به منو اضافه می کنید حتما این تغییرات را در قرارداد نیز ذکر کنید. دومین نکته این است که مهم است مشخص کردن زمان دقیق شروع و پایان جشن است زیرا ممکن است اگر زمان بیشتری طول بکشد، به ازای آن مبلغی دریافت شود. حتما امکانات سالن برگزاری مراسم را چک کنید، مثلا ببینید جایی برای نگهداری کیک عروسی دارد یا می توانید نقل و پولک و ... را که بر سر عروس و داماد می ریزند در سالن استفاده کنید.

باغ عروسی

نحوه انتخاب یک موسسه خوب برگزاری مراسم عروسی

برای اینکه مراسم عروسی به خوبی پیش برود و شما هیچ گونه استرسی قبل و زمان مراسم نداشته باشید، سعی کنید از موسساتی که معتبر و شناخته شده هستند در این زمینه استفاده نمایید. استفاده از تجربیات دیگران که قبل از شما مراسم عروسی خود را برگزار نموده اند نیز می تواند کمک بسیار خوبی برای شما باشد. برخی از موسسات با تبلیغات دروغین و بعضا ارائه بیشترین امکانات با کمترین هزینه، سعی در فریب افراد دارند، در صورتی که واقعیت امر چیز دیگری است. سعی کنید با دقت و حوصله یک موسسه خوب را انتخاب نمایید تا شیرینی روز عروسی برای شما بیشتر شده و در خاطره شما ثبت شود.

/a>