گل آرایی لوکس مجالس چگونه انجام می شود

1397/11/28 | تعداد نظرات :0 |
تشریفات مجالس مقصودلو

در انجام گل آرایی لوکس نحوه قرار گرفتن گل ها و نحوه وصل کردن آنها بسیار مهم می باشد و حجم گل آرایی بایستی متناسب با فضای مراسم عروسی باشد.این هنر زیبا بیشتر در مراسمات عروسی کاربرد دارد البته در بعضی از مراسم های دیگر مانند اتاق عقد، ماشین عروسی نیز گل آرایی می شود.

گل آرایی لوکس و زیبا در مراسم عروسی

اولین قدم در انجام یک گل آرایی لوکس و شیک توجه به انتخاب گل ها و میزی است که گل آرایی بر روی آن می خواهد انجام شود. اگر مراسم عروسی در باغ یا ویلای سرباز در کنار دریا یا جنگل برگزار می شود بهتر است از گل های بلند استفاده نشود و ترجیحا گل هایی با پایه کوتاه و متوسط دارند را انتخاب کنید تا جلوی دید مهمانان گرفته نشود.

گل آرایی ارتباط مستقیمی با ذوق و سلیقه دارد و حتی لازم است از روانشناسی رنگ ها نیز اطلاع داشته باشید و گل ها را به نحو بسیار زیبایی باید در کنار هم چید تا نظر مهمانان را به خود جلب نماید.

به شما توصیه می کنیم برای داشتن یک گل آرایی لوکس ابتدا از مشاورین متخصص ما مشورت بگیرید و ایده های خود را با مشاورین ما مطرح نمایید تا یک طرح زیبا و ایده آل برای شما انجام شود.

گل آرایی میز عروسی

نکات مهم گل آرایی مراسم

گل آرایی مراسم عروسی مزایای بسیار زیادی دارد؛ عروس و داماد می توانند با داشتن یک گل آرایی لوکس و زیبا در محیط عروسی یک شب خاطره انگیز برای خود و مهمانان رقم بزنند.متخصصین این حوزه بهتر می دانند چه طرحی می تواند سالن و محیط عروسی شما را زیباتر و جذاب تر کند و یا در هر قسمتی از چه گل هایی استفاده نمایید. به طور مثال گل آرایی جشن عروسی با گل آرایی اتاق عقد تفاوت دارد.

هر چند افراد بسیار زیادی علاقه دارند خودشان یک گل آرایی لوکس برای مراسم انجام دهند اما باید گفت شما به تنهایی قادر به انجام این کار نیستید؛ به طور مثال در گل آرایی مراسم عروسی باید از گل های مناسب استفاده کنید که انتخاب گل مناسب کار خیلی ساده ای نیست.

به همین دلیل شما می توانید با راهنمایی متخصصین ما به راحتی یک گل آرایی لوکس برای تشریفات عروسی خود داشته باشید. حتما شما هم دیده اید که اکثرا گل آرایی ها با یک رنگ گل انجام می شود اما برای داشتن یک گل آرایی لوکس باید از مجموعه ای از رنگ ها استفاده کرد و طراح قبل از خرید گل و گلدان باید سالن یا باغ عروسی را ببیند تا بتواند ایده زیبایی را در ذهن خود خلق و اجرا نماید.

گل آرایی سالن عروسی

گل آرایی لوکس با کمترین هزینه

لازم ذکر است نباید برای انجام گل آرایی عروسی و مراسمات خود بیش از حد  خرج کنید. گل آرایی لوکس و زیبا حتی با کمک گل های ارزان قیمت نیز امکان پذیر می باشد. اما نباید از گل های معطر در گل آرایی استفاده کرد چون ممکن است برخی از مهمان ها حساسیت داشته باشند و دچار حساسیت یا  سردرد شوند. بهتر است از گل های معطر فقط در دسته گل عروس استفاده نمایید.

شما می توانید با کمترین هزینه گل آرایی مراسم عروسی خود را به ما بسپارید و این اطمینان را داشته باشید که شیک ترین و لوکس ترین گل آرایی را برای شما انجام خواهیم داد.زیرا شرکت ما دارای یک تیم با تجربه در این زمینه می باشد و کیفیت گل آرایی را نیز تضمین می نماییم.

از آنجایی که یکی از قسمت های گل آرایی، گل آرایی محیط برگزاری عروسی می باشد و این قسمت نیز از سخت ترین مکان های گل آرایی می باشد به شما توصیه می کنیم حتما آن را به متخصصین ما واگذار نمایید. چرا که متخصصین ما  با روانشناسی رنگ ها آشنا هستند و مطابق سلیقه شما گل آرایی را انجام می دهند و مهمتر اینکه در هنگام مشاهده فیلم عروسی خود از تماشای گل آرایی ها لذت خواهید برد زیرا وجود گل ها زیبایی فیلم شما را دو چندان می کند.

گل آرایی باغ عروسی

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه
دسته بندی ها
آخرین پست ها
تگ ها