انتخاب موزیک در عروسی به عهده چه کسی باشد

1398/06/31 | تعداد نظرات :0 |
گروه تشریفات مقصودلو

انتخاب موزیک در عروسی به عهده تشریفات باشد بهتر است یا عروس و داماد

اکثر عروس و دامادها همیشه نگران برگزاری مراسم عروسی خود به بهترین شکل ممکن هستند تا شبی به یادماندنی را در ذهن دوستان و آشنایان خود برای آغاز زندگی مشترکشان به ثبت برسانند. گروه و انتخاب موزیک در عروسی یکی از مهمترین قسمت های برگزاری مراسم عروسی است. حال اینکه انتخاب گروه و موسیقی بر عهده چه کسی باید باشد و یک گروه خوب موزیک از چه ویژگی هایی برخوردار باشند؛ مطالبی است که ما در این مقاله قصد داریم به آن ها اشاره کنیم.

انتخاب موزیک در عروسی

انتخاب موزیک در عروسی

برگزاری مراسم عروسی

زوج های جوان به دلیل بی تجربگی همواره نگران برگزاری مراسم عروسی خود هستند؛ لذا بهتر است اداره کار هایی همانند این را به افراد باتجربه و معتمد سپرده و با خیالی آسوده و راحت شب رویایی زندگیشان را پشت سر بگذارند. امور این شب سرنوشت ساز بسته به نظر و بودجه زوج های جوان می تواند هم پیچیده باشد و یا با کمی تجربه و مهارت به راحتی حل و فصل شود. امروزه به دلیل ریخت و پاش اضافی و چشم و هم چشمی خدمات مجالس عروسی بسیار مجلل بوده و برای خانواده ها هزینه های گزافی را در بر خواهد داشت. به همین دلیل شرکت ها و موسساتی برای تشریفات مراسم عروسی به وجود آمده اند که استرس انجام چنین اموری را از دوش خانواده ها برخواهد داشت و با ارائه خدمات متنوع متناسب با بودجه زوجین می توانند شبی به یادماندنی و خاطره انگیز را در ذهن آن ها ثبت کنند. این موسسات زوجین را از تمام مسائل و هزینه های مربوط به برگزاری مراسم عروسی آگاه کرده و با مشورت و راهنمایی های لازم، زوجین با توجه به سلیقه و بودجه خود برای تاریخ برگزاری و مکان مراسم، تعداد مهمانان و ... تصمیم گیری خواهند کرد.

موزیک عروسی

موزیک عروسی

امور مربوط به برگزاری مراسم عروسی

همانطور که می دانید برای برگزاری یک مراسم با شکوه و به یاد ماندنی باید برای امور مختلفی در هماهنگی کامل با یکدیگر برنامه ریزی کرد. این امور شامل انتخاب مکان ( تالار یا باغسرا)، گروه موزیک، گروه عکاسی و فیلمبرداری، آرایشگاه، ماشین عروس و ... است. هر یک از این کارها مستلزم توجه و دقت بسیاری است تا با صرف یک هزینه منطقی و رزرو به موقع آن ها مراسم بدون هیچ مشکلی برگزار شده و به اتمام برسد. از آنجایی که موضوع ما در این مقاله مربوط به انتخاب موزیک در عروسی است؛ لذا ما تمام تمرکز خود را از این پس به این موضوع اختصاص داده و درباره یکی از مهیج ترین بخش های مراسم با شما سخن خواهیم گفت .

بهترین موزیک برای عروسی

بهترین موزیک برای عروسی

گروه و انتخاب موزیک در عروسی

گروه موزیک عروسی باید بسیار حرفه ای بوده و عروس و داماد را در انتخاب آهنگ ها و خلق یک شب به یادماندنی راهنمایی کند. برخی از سالن ها و باغ های عروسی در لیست خدمات خود از گروه موزیک و دیجی نیز برخودار هستند که عروس و داماد می تواند از بین چندین گزینه موجود یکی را بر حسب سلیقه و خواسته خود انتخاب کنند. گروه ها به صورت یک نفره یا چند نفر بوده و تعداد ادوات آن ها نیز متغیر است. زوجین می توانند برای تکمیل گروه موزیک عروسی خود از خدماتی چون نورپردازی ( رقص نور) و صدابرداری ( دیجی) نیز استفاده کنند. به طور کلی در انتخاب موزیک عروسی بسیار باید دقت کرد، چرا که با انتخاب بهترین خوانندگان و گروه های موزیک کشوری اگر از آهنگ هایی نامناسب یا زننده استفاده کنید؛ احتمال نگرانی و استرس میزبان نیز بیشتر خواهد شد. بنابراین زوجین باید هر یک از نکات زیر را در انتخاب موزیک در عروسی همواره مد نظر خود قرار دهند:

موزیک های عروسی

موزیک های عروسی

  • انتخاب آهنگ های شاد مجلسی و ملایم
  • مدیریت و پخش هر یک از موزیک های انتخاب شده در زمان مشخص  
  • استفاده از سیستم صوت مناسب برای پخش آهنگ
  • مکان مناسب قرارگیری گروه و سیستم صوت برای پخش یکنواخت موزیک در فضا
  • همخوانی گروه موزیک و دی جی با بودجه زوجین
  • پخش آهنگ های متنوع در طول مراسم همچون آهنگ های قدیمی، بیس دار، جدید، ترند و ...
  • انعطاف انتخاب موزیک در عروسی برای پاسخگویی به همه سلیقه ها
  • و ...

انتخاب موزیک در عروسی به عهده تشریفات یا عروس و داماد؟

شاید گروه موزیک به زوجین توسط تالارها، موسسات و ... پیشنهاد شود ولی در نهایت تصمیم گیرنده نهایی آن ها هستند و با توجه به بودجه و سلیقه خود می توانند از این خدمات در مراسم عروسی خود بهره ببرند. زوج های جوان حتی اگر بهترین خواننده را برای مراسم خود دعوت کرده باشند؛ انتخاب موزیک در عروسی بر عهده عروس و داماد بوده و خواننده یا گروه آهنگ های لیست شده توسط عروس و داماد را در مراسم اجرا خواهد کرد. شما عزیزان باید این نکته را مد نظر داشته باشید که انتخاب گروه و موزیک در عروسی یکی از مهمترین جنبه های برگزاری مراسم است و یک گروه موزیک یا دی جی خوب با مدیریت و پخش آهنگ های انتخابی شما می تواند شبی شاد و خاطره انگیز را برای زوجین و مهمانانشان رقم بزند. به عبارت دیگر با انتخاب موزیک در عروسی اسباب سرگرمی و شادی را در مهمانی فراهم کرده و جوانان بسیار به رقص و پایکوبی در چنین شبی علاقمند هستند.

دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه
دسته بندی ها
آخرین پست ها
تگ ها