کترینگ عروسی

خدمات مجالس و تشریفات عروسی مقصودلو دارای کترینگ عروسی و آشپزخانه اختصاصی میباشد که شامل خدمات پذیرایی، میز شام، فینگر فود، سالاد و اردو ، کیک و دسر میباشد. تشریفات مجالس مقصودلو مفتخر است علاوه بر کیفیت در تهیه غذا و طعم متفاوت نگاهی نو در طراحی غذا نیز دارد که می توانید چند نمونه از غذاهای طبخ شده در آشپزخانه تشریفات عروسی را ملاحظه فرمایید.

کترینگ مراسم ها و مجالس عروسی

از ابتدا بخش پذیرایی در مجالس جزو بخش های پرطرفدار و جذاب یک مجالس عروسی بوده است. امروزه اغلب پذیرایی در مجالس، با توجه به اهمیت زیاد آن توسط موسساتی به نام موسسات تشریفات و پذیرایی مجالس سپرده می شود که تخصص و هنر پذیرایی در مجالس را دارند. مراسم عقد، عروسی، تولد از جمله مراسم های خاص زندگی افراد هستند و اغلب افراد خواهان این هستند که این مجالس عروسی به بهترین شکل برگزار گردد. حال این کترینگ مجالس هستند که می توانند در اینجا به کمک بیایند. خدمات کترینگ این موسسات برای انواع مجالس با هم متفاوت است. پذیرایی و کترینگ در مجالس آن هم به بهترین شکل و بی نقص معمولا از دست یک نفر بر نمی آید و بهتر آن است که این وظیفه به دست یک شرکت و موسسه مجرب کترینگ خدمات مجالس سپرده شود.

کترینگ به معنای تهیه و تدارک و سرو غذا برای مجالس و یا قرار های کاری می باشد، سرویس ساده از غذاها که با دورچینی زیبا همراه است، که  خود از ویژگی های کترینگ به حساب می آید و البته با توجه به نوع غذا به همراه ترشی، ماست، انواع دسر های میوه ای و نوشیدنی ها سرو می گردد

ویژگی ها و برتری های کترینگ مجالس 

• ایمنی و کیفیت غذا ها
• تفاوت قیمت ها و مناسب بودن قیمت کترینگ ها در مقایسه با رستوران ها
• توانایی تامین غذای شرکت ها، بیمارستان ها و ارگانها 
• قابلیت سفارش غذا های مخصوص توسط افراد
• ارائه انواع منوی شام عروسی

خدمات کترینگ مجالس عروسی

کترینگ ها قابلیت ارائه انواع سالاد های فصل و تازه و سس ها با انواع طعم ها می باشند. یکی از فعالیت های خلاقانه کترینگ مجالس سفره آرایی و میوه آرایی باشد که هم جنبه زیبایی دارد و هم سبب افزایش اشتهای افراد می گردد.
کترینگ مجالس مقصودلو با سالها سابقه در امر پذیرایی و ارائه خدمات در مجالس عروسی آماده خدمت رسانی و پدیرایی از میهمانان شما در تهران می باشد.