همه چیز درباره ی خدمات مجالس عروسی

مراسم عروسی یکی از جذاب ترین و در عین حال پر استرس ترین مراسم های زندگی هر فردی است. اما کاری که ما می کنیم این است که با ارائه کامل ترین خدمات مجالس عروسی  در تهران برای زوج های گرامی، این روز پر استرس را  تبدیل به خاطره انگیز ترین روز زندگی مشترکتان می کنیم. اگر می خواهید بدانید انواع خدمات مجالس عروسی ما به چه شکل و در چه سطحی است با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

 معرفی انواع خدمات مجالس عروسی

روز عروسی قطعاً یکی از با شکوه ترین روز های زندگی مشترک عروس و داماد است. در این روز مخصوصاً عروس خانم ها دوست دارند، همه چیز به بهترین نحو ممکن و با عالی ترین خدمات و تشریفات انجام شود. به همین دلیل ما نیز تلاش کرده ایم تا بهترین خدمات مجالس عروسی شما عزیزان را به بهترین شکل فراهم کنیم. خدمات مجالس عروسی به طور کلی شامل این موارد می باشد: خدمات پیش از مجالس عروسی، خدمات عکاسی و فیلم برداری مجالس عروسی، تهیه و تدارک دیدن خوشمزه ترین پذیرانی و غذا های ایرانی در باغ عروسی و البته بسیاری خدمات دیگر که در ادامه بیش تر در ارتباط با آن صحبت می کنیم.

خدمات و تشریفات عروس و داماد

ما برای عروس و داماد های عزیز خدمات مجالس عروسی بی نظیری را حتی خارج از مراسم ترتیب داده ایم. ما افتخار همکاری با بهترین سالن های زیبایی و آرایشگاه عروس و داماد و نیز مجلل ترین مزون های لباس عروس و داماد را داریم. هم چنین آمادگی ارائه سرویس جواهرات و طلای عروس نیز در خدمات مجالس عروسی ما وجود دارد.

همان طور که می دانید انتخاب لباس عروس یکی از دشوار ترین کار ها توسط عروس خانم است. ما در ارائه خدمات مزون لباس عروس از انواع مدل های شیک و جذاب لباس عروس استفاده کرده ایم. محال ممکن است شما نتوانید لباس مورد علاقه خود را در این مزون پیدا کنید. هم چنین با بهترین سالن های زیبایی همکاری داریم که از ماهر ترین آرایشگران با ارائه جدید ترین مدل های مو و شنیون عروس برخوردار هستند. همان طور که می بینید ما قصد داریم یک مراسم و یک شب جذاب و کامل را برای شما عزیزان به وجود آوریم.

 

خدمات عکاسی و فیلم برداری مجالس

اگر می خواهید چند سال بعد هم خاطرات شب عروسی تان را به یاد بیاورید، قطعاً دیدن فیلم ها و عکس های قدیمی شب عروسی آن هم با بهترین کیفیت به شما کمک می کند. یکی دیگر از خدمات عروسی ما عکاسی و فیلم برداری با مجهز ترین امکانات و با کیفیت ترین دوربین های HD، Full HD، پرو جیپ، پروجکشن و ... می باشد. شما می توانید عکس ها و فیلم های خود را علاوه بر باغ عروسی در آتلیه و دیگر فضا های باز و بسته ی مورد نظر خود انجام دهید. هم چنین در صورت تمایل می توانید آلبوم تصاویر عروسی خود را نیز سفارش دهید. ما بهترین آلبوم های عروسی مانند آلبوم ایتالیایی را برای شما در نظر گرفته ایم تا شب به یاد ماندنی را در کنار ما تجربه کنید. کارگردانی فیلم عروسی شما طبق مدرن ترین شیوه های فیلم برداری مجالس و البته با سلیقه ی شما انجام خواهد شد.

فیلم برداری عروسی 

خدمات پذیرایی در باغ عروسی برای انواع مجالس

اما از فیلم برداری و دیگر تشریفات بگذریم مهم ترین قسمت عروسی شب عروسی و مجلس عروسی می باشد. در تمامی خدمات مجالس عروسی در تهران ، تهیه و تدارک شام عروسی بر عهده میزبان تالار و باغ می باشد. ما نیز با ارائه خدمات مجالس در تهران این کار را درست همان گونه که مد نظر شما است، انجام خواهیم داد. شام بنا به درخواست شما می تواند به صورت سلف سرویس یا معمولی سرو شود. این را نیز باید اضافه کنیم که غذای ما با مناسب ترین کیفیت و با تنوع بسیار طبخ می شود.

اما موضوع دیگر در خدمات مجالس عروسی موضوع موسیقی شاد به همراه نوازنده های زبردست در باغ تالار می باشد. در باغ عروسی شما می توانید از موسیقی زنده در مراسم عروسی تان استفاده کنید. نکته مهم دیگر که یکی از خدمات مجالس عروسی در تمام باغ ها می باشد. موضوع تعیین ظرفیت مهمان ها و چینش میز و صندلی و طراحی دکوراسیون باغ می باشد. در این مورد نیز نگران نباشید چرا که وسعت باغ بسیار زیاد است و قابلیت سرویس دهی و ارائه خدمات مجالس عروسی با ظرفیت بالا را نیز دارد.

گل آرایی سالن عروسی 

دیگر خدمات پیش از مراسم

اما خدمات مجالس عروسی به این جا ختم نمی شود. شما قبل از شروع مراسم نیز باید کار های دیگری را انجام دهید، تا همه چیز برای عروسی تکمیل شود. موضوع دیگر چاپ کارت های دعوت است که این کار را نیز به ما بسپارید. ما کاملاً طبق سلیقه شما کارت مورد نظرتان را چاپ خواهیم کرد. البته نگرانی های خود را در باب ماشین عروس و سفره ی عقد نیز کنار بگذارید. ما همه ی دغدغه های شما را بر طرف خواهیم کرد. تزئین ماشین عروس و داماد به همراه، سفره آرایی سفره عقد نیز به زیبایی تمام انجام خواهد شد. شما می توانید کیک عروسی مد نظرتان را نیز سفارش دهید تا همان طور که خواسته بودید، آن را طراحی و آماده کنیم.

گل آرایی ماشین عروس