چگونه می توان یک مراسم عروسی لاکچری داشت؟

1396/07/03 | تعداد نظرات :0 |
تشریفات عروسی مقصودلو
همه افراد به دنبال این هستند تا برای خود یک مراسم عروسی بسیار خوب برگزار کنند، از این رو ممکن است روزها و حتی ماه ها را به برنامه ریزی برای این مراسم که یکی از مهم ترین اتفاقات زندگی انسان نیز هست سپری کنند و با افراد زیادی در این رابطه مشورت کنند و یا هماهنگی های زیادی را برای این کار انجام دهند.

ویژگی های یک مراسم ازدواج لاکچری
در یک مراسم ازدواج لاکچری آیتم های مختلفی ممکن است وجود داشته باشند. این اجزاء خاص که به منظور لاکچری شدن مراسم در آن استفاده می شوند، علاوه بر این که از گرانقیمت ترین ها هستند زرق و برق خاصی داشته و منحصر بفرد هستند. این زرق و برق و انحصار است که یک مراسم عروسی لاکچری را از یک مهمانی متمایز می کند. 

همانطور که گفتیم یک عروسی لاکچری ویژگی های خاص و متمایزی دارد که از مهم ترین این ویژگی ها می توان به برگزاری مراسم در باغ عروسی همراه با گل آرایی های خاص اشاره کرد که در آن ها عموما از گل های کمیاب و خاص همچون ارکیده، رزهای هلندی، آنتریوم و گونه های دیگر بهره گرفته می شود. این گل ها به دلیل زرق و برق خاص خود و هزینه بالایی که در تهیه آن ها صرف می شود می توانند مراسم را از شکل عادی خود دربیاورند و با زیبا سازی صحنه ها برای هر میهمانی در بدو ورود و هنگام حضور در مراسم جلوه های خاصی ایجاد کنند. 

از دیگر مواردی که در تبدیل یک مراسم معمولی به یک میهمانی لاکچری نقش عمده ای ایفا می کند، داشتن بار اختصاصی است که در آن به انتخاب میهمانان برایشان نوشیدنی سرو شود. این آیتم هزینه نسبتا بالایی را بر عهده داماد می گذارد اما ارزشش رو دارد و باعث می شود تا مراسم شما سال ها در ذهن اطرافیانتان بماند.

با ظهور و گسترش استفاده از المان های طبیعی در طراحی مجالس می توان گفت که استفاده از این موارد می تواند تا حد زیادی میهمانی شما را لوکس و خاص کند، چیزی که شاید در کمتر میهمانی عروسی بتوان آن را یافت. این المان های طبیعی علاوه بر گل های رنگارنگ می توانند گلدان های متنوع و درختان خاص باشند که به مجلس شما جلوه و زیبایی خاصی می بخشند.

شاید کمتر کسی به اهمیت ظروف پذیرایی در میهمانی ها و مجالس عروسی پی برده باشد اما باید بدانید که این مورد به شدت در نحوه نگاه میهمانان به شما و میهمانی عروسی شما تاثیر گذار است.

موارد بسیار دیگر وجود دارند که عروسی شما را به یک میهمانی لاکچری بدل می کنند. کافی است تنها با کمی ریز بینی، تحقیق و جستجو در میان اطلاعات مختلف در رابطه با این موضوع، نکاتی را در این رابطه پیدا کنید، آن ها را پیاده سازی کرده و یا با مجموعه تشریفات مجالس طرف قرارداد خود در میان بگذارید.

تشریفات عروسی مقصودلو با سال ها تجربه موفق در زمینه برگزاری مراسم های مختلف عروسی ، یکی از خاطره انگیز ترین شب های عمر شما را بریتان رقم می زند. کارشناسان ومتخصصین برنامه ریزی مجالس در این مجموعه با بهره گیری از متد های روز و ژورنال های معتبر در این زمینه، بهترین راهکارهای برگزاری یک مراسم خوب و شایسته را در اختیار شما قرار می دهد.
دیدگاه ها
0
ثبت دیدگاه
دسته بندی ها
آخرین پست ها
تگ ها