باغ عروسی

خدمات مجالس و تشریفات مقصودلو جهت برگزاری هر چه باشکوهتر مراسم عروسی مشتریان خود ، بهترین سالن ها ، باغ های عروسی و ویلاهای تهران و حومه را پیشنهاد می دهد.

چگونه باغ عروسی خود را انتخاب کنیم؟

مراسم عروسی یکی از مهم ترین رویداد های زندگی هر فرد است از این رو فراهم کردن شرایط برگزاری مراسم بسیار مهم و دشوار است. انتخاب باغ عروسی مناسب همواره از چالش های زوج های جوان بوده است که شما می توانید با مشاوره با یک موسسه تشریفات مجالس باغ عروسی مناسب را انتخاب کنید.

خدمات زیر توسط گروه کارشناسان تشریفات عروسی مقصودلو به مشتریان محترم ارائه می گردد:
- معرفی باغ عروسی ، سالن و تالارهای مجلل عروسی
- قرار بازديد از فضای مورد نظر به اتفاق مشتری جهت انتخاب و بررسی گنجايش دقيق مدعوين
- عقد قرارداد با باغ يا سالنهای مجلل برای برگزاری مجالس
- هماهنگی با کادر متخصص جهت طراحی چيدمان و ايجاد يک فضای ايده آل برای مهمانی
- در صورت فراهم بودن محل برگزاری از جانب سفارش دهنده ، بازديد از فضا و ديزاين فضای مورد نظر توسط طراحان مجموعه

خدمات مجالس و تشریفات مجالس مقصودلو توانایی اجرای مراسم در محل و مکان های خصوصی شما را هم دارد.

مزیت های برگزاری مجالس در باغ عروسی

توجه داشته باشید برگزاری مراسم عروسی در باغ مزیت های متعددی دارد که مهمترین آن امکان برگزاری مراسم مختلط، استفاده از دکوراسیون و سبک عروسی خاص و متفاوت نسبت به تالار عروسی می باشد در این بین مزیت دیگری که در مورد برگزاری مراسم عروسی در باغ وجود دارد خارج بودن باغ ها از فضای شهری می باشد که این امر منجر به ایجاد جای پارک مناسب برای میهمانان خواهد شد در حالی که فضا کاملا به دور از شلوغی است.

نکات مهم در اجاره باغ عروسی 

در اجاره انواع باغ عروسی لوکس و ساده نکات مهمی را باید در نظر داشته باشید و اهمیت دارند که در ادامه برایتان ذکر کرده ایم که با مشاوره با یک موسسه تشریفات مجالس حرفه ای مشکلاتی را در ادامه نخواهید داشت.

  • توجه به ظرفیت باغ عروسی :

در هنگام مشاهده ی باغ های متفاوت باید تعداد مهمان هایی که می خواهید به جشن خود دعوت کنید را در نظر بگیرید چرا که این موضوع با گنجایش و ظرفیت سالن ارتباط مستقیم دارد. پر واضح است که اگر تعداد مهمان های شما کم باشد باغ تالارهای بزرگ و با وسعت زیاد برای مجلس جشن شما مناسب نمی باشد زیرا بزرگی باغ و تعداد کم مهمان در آن باعث خلوت به نظر رسیدن جشن شما خواهد شد. 

  • دسترسی شهری باغ عروسی :

محل برگزاری جشن شما باید از نظر موقعیت جغرافیایی و دسترسی مهمان ها در شرایط مناسبی باشد تا مهمان ها به راحتی امکان دسترسی و پیدا کردن باغ عروسی را داشته باشند. از آنجایی که مهمان باید این مسیر را طی کرده تا به جشن شما بپیوندد این مسئله از نکات مهم در انتخاب باغ عروسی و محل برگزاری عروسی است.

  • پارکینگ اتومبیل ها در باغ عروسی :

یکی دیگر از امکاناتی که محل برگزاری باید آن را دارا باشد، پارکینگ اتومبیل است. از آنجایی که تقریباً تمام مهمان های شما با اتومبیل های شخصی خود به مهمانی می آیند، باغ عروسی شما باید مجهز به پارکینگ باشد تا مهمان ها مدت طولانی در خیابان های اطراف به دنبال جای پارک نگردند.

مقایسه ی هزینه باغ عروسی و تالار

معمولاً هزینه ی باغ و تالار تفاوت چندانی ندارند با این تفاوت که مراسم عروسی در باغ بسیار با شکوه تر و خاص تر از تالارهای عروسی تکراری است. نکته ی بعدی این است که میهمانان بعد از دیدن محل برگزاری عروسی که در باغ است بسیار هیجان زده می شوند چرا که مراسم عروسی در باغ در میان انبوه درختان و طبیعت بسیار ذوق برانگیز است. نکته ی مهم عروسی این است که نه تنها خودمان احساس خوبی به مراسم داشته باشیم بلکه تا مدت ها شکوه جشنمان زبان زد همه ی میهمانان باشد. برگزاری مراسم عروسی در باغ عروسی از جشن های زبان زد خواهد شد.

مزایای اجاره باغ عروسی نسبت به تالار

اگر شما هم هنوز در انتخاب مکان عروسی تان تردید دارید، به این نکته توجه داشته باشید که در باغ عروسی ظرفیت پذیرش مهمان بسیار بیش تر از تالار می باشد. علاوه بر این معمولاً در باغ های عروسی شما می تواند دیزاین و طراحی دلخواه خود را داشته باشید و این واقعا عالی است. علاوه بر این ها بسیاری امکانات دیگر را یک جا با هم دارید. برای مثال معمولاً رستوران، موسیقی زنده و ... در داخل باغ عروسی موجود می باشد و کار برای شما بسیار آسان تر شده است. هم چنین شما می توانید برنامه ریزی کاملی برای هزینه های تان داشته باشید. در حالی که اگر از تالار استفاده کنید، تشریفات هر بخش از عروسی را باید به صورت مجزا از مکان مورد نظر دریافت کنید و این باعث بی نظمی و آشفتگی در کار می شود

قیمت و هزینه اجاره باغ عروسی

این که باغ عروسی ما چه خدمات و تشریفاتی را برای زوج های جوان در نظر می گیرد، یکی از دلایل مهم در افزایش یا کاهش قیمت اجاره باغ عروسی می باشد. ما در تشریفات مقصودلو خدمات مجالس ویژه باغ عروسی نظیر خدمات عکاسی و فیلم برداری شب عروسی، پذیرایی از مهمان های شما، تهیه شام عروسی، امکان اجاره ماشین عروس، تهیه سرویس عروس، گل آرایی سفره عقد، طراحی میز و صندلی عروس و داماد، چینش میز ها و صندلی ها، دسته گل عروس، خدمات آرایش عروس و بسیاری خدمات و تشریفات دیگر را برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم و این خدمات می توانند تا حدودی در قیمت اجاره باغ عروسی تان تأثیر گذار باشند. البته امکان تغییرات در منوی تشریفات توسط شما وجود خواهد داشت.