ماشین عروس

طراحی و تزئين ماشین عروس ، يکی از خدمات ويژه مقصودلو برای زيباترين شب زندگی شماست. تشريفات مجالس عروسی مقصودلو در کنار معرفی و عقد قرارداد همکاری با بهترين گل فروشی های تهران ، اين امکان را دارد تا در روز مراسم عروسی ، تزئين ماشين عروس را توسط طراحان گل آرايی ، درب منزلتان اجرا و تحويل شما دهد تا با کمترين وقت و دلهره روز مراسم عروسی خود را شروع نماييد . موسسه مقصودلو در صورت درخواست شما عزيزان می تواند ماشين عروس های متفاوت از قبيل کلاسيک – مدرن – کروک – ليموزين – تشريفاتی و .. را در اختيار شما بگذارد.

انواع مدل های گل آرایی ماشین عروس

در گل آرایی و تزیین ماشین عروسی از مدل های جذاب و جدید مختلفی استفاده می گردد.مدل های استفاده شده در گل آرایی ماشین عروسی بسته به مدل خودرو و رنگ خودرو متفاوت است.مدل های جدید و مدرن ماشین عروس توسط تشریفات عروسی مقصودلو به عروس و داماد نشان داده می شود تا بتوانند از میان مدل های مختلف ماشین عروسی مدل مورد نظر را انتخاب کنند.

قیمت گل آرایی ماشین عروسی

انواع مدل های ماشین عروسی با توجه به مدل و طرح مورد نظر متغییر است.یکی از مهم ترین آیتم های تاثیر گذار در قیمت گل آرایی ماشین عروس نوع گل هایی است که استفاده می گردد.نوع گل هایی که استفاده می کنید بسته به رنگ ماشین و رنگ های مورد علاقه تان را انتخاب کنید که با توجه به این موضوع قیمت و هزینه گل آرایی ماشین عروسی تان می تواند متفاوت باشد.